Pożegnanie Profesor Ewy Rogowskiej-Cybulskiej

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr hab. Ewy Rogowskiej-Cybulskiej

wybitnej i wszechstronnej językoznawczyni, specjalistki w dziedzinie onomastyki i słowotwórstwa, autorki wielu książek i opracowań naukowych, wieloletniego pracownika Katedry Języka Polskiego w Instytucie Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG.

Cześć Jej pamięci!

Głębokie wyrazy współczucia małżonkowi prof. dr. hab. Markowi Cybulskiemu

składają

Dziekan, Rada Wydziału i społeczność akademicka
Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego

Pożegnanie Profesor Ewy Rogowskiej-Cybulskiej odbędzie się 29 stycznia o godz. 9.30 w kaplicy przy Zakładzie Medycyny Sądowej w Gdańsku, przy ul. Dębowej 23. Msza święta zostanie odprawiona tego samego dnia o godz. 17:00 w kościele oo. Cystersów w Oliwie, przy ul. Polanki 131. Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się 30 stycznia o godzinie 12.00 w Przytułach, w powiecie łomżyńskim na miejscowym cmentarzu.

Data publikacji: niedziela, 27. Styczeń 2019 - 16:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 1. luty 2019 - 11:21; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka