Team Between na rok 2019

Osoby chętne do współpracy przy organizacji X Festiwalu Literatury i Teatru Between.Pomiędzy zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku o godzinie 18.30 w sali 3.3 na Wydziale Filologicznym UG, ul. Wita Stwosza 55 (piętro polonistyki). Podczas spotkania pokażemy materiały filmowe z poprzednich edycji festiwalu oraz porozmawiamy o wydarzeniach planowanych między 13 a 19 maja 2019 roku. Przedstawimy również szczegóły dotyczące proponowanej współpracy na zasadzie wolontariatu.
BETWEEN.POMIĘDZY jest międzynarodowym festiwalem poświęconym związkom teatru i literatury, organizowanym od 2010 roku w Sopocie przez Fundację Between.Pomiędzy oraz Uniwersytet Gdański, we współpracy z wieloma krajowymi i zagranicznymi instytucjami nauki, kultury i sztuki. W ramach działań Between.Pomiędzy realizowane są programy badawcze, edukacyjne i wydawnicze.
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 10. Styczeń 2019 - 09:41; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 14. Styczeń 2019 - 12:54; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka