Wykład dr hab. Urszuli Terentowicz-Fotygi (UMCS) George Orwell’s Nineteen Eighty-Four as word and image: The novel and the film adaptation

Instytut Anglistyki i Amerykanistyki zaprasza na wykład w języku angielskim

dr hab. Urszuli Terentowicz-Fotygi (UMCS)

na temat:

George Orwell’s Nineteen Eighty-Four as word and image: The novel and the film adaptation.

Wykład (połączony z dyskusją) odbędzie się w sali 360 na Wydziale Filologicznym w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51, w najbliższy piątek 11 stycznia 2019 godz. 9.45-10.45 i będzie pierwszym w planowanej przez Katedrę Kultur i Literatur Anglojęzycznych IAiA serii spotkań wokół tematyki Words, Images and Us.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych studentów Wydziału Filologicznego.

Data publikacji: wtorek, 8. Styczeń 2019 - 12:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Styczeń 2019 - 12:35; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka