Głodni Madagaskaru - spotkanie z Danielem Kasprowiczem

z

Zapraszamy Cię w wyjątkową podróż na Czerwoną Wyspę, podczas której odwiedzisz malgaskie domy, poznasz twarze podopiecznych Domu Dziecka w Mampikony, dowiesz się jak wygląda prawdziwe życie na Madagaskarze…

O tym wszystkim we wtorek, 4 grudnia 2018, o 17.00 na Uniwersytecie Gdańskim, opowiadać będzie Daniel Kasprowicz – młody misjonarz świecki od czterech lat posługujący na Madagaskarze. Z wykształcenia dietetyk, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, zajmujący się niedożywionymi pacjentami kliniki medycznej „Flamboyant” w Mampikony. Ambasador walki z głodem na świecie, prezentujący się na międzynarodowych spotkaniach, między innymi w Australii, Belgii i Kolumbii. Prywatnie miłośnik kawy i mlecznej czekolady, amator maratonów i zapalony podróżnik. Autor książek „Hazo mena. O marzeniach z Czerwonej Wyspy” oraz „Kilasymandry. Jak Madagaskar nauczył mnie kochać”.

KIEDY? wtorek, 4 grudnia 2018, godz. 17.00
GDZIE? sala 1.47 (parter), Uniwersytet Gdański, Wydział Filologiczny (ul. Wita Stwosza 55), Gdańsk Oliwa

Data publikacji: piątek, 23. Listopad 2018 - 09:17; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 23. Listopad 2018 - 09:18; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka