Program Stypendialny im. Konstantego Kalinowskiego

Studium Europy Wschodniej ma przyjemność ogłosić nabór do Programu Stypendialnego im. Konstantego Kalinowskiego – II na rok akademicki 2018/2019.

Program jest kontynuacją i rozwinięciem Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego pod patronatem Prezesa Rady Ministrów, powołanego w dniu 30 marca 2006 r. na Uniwersytecie Warszawskim, który po 10 latach kształcenia studentów z Białorusi na uczelniach polskich został w 2016 r. przekształcony w wyższej rangi specjalistyczny program stypendialny. Program adresowany jest do obywateli Białorusi, którzy ukończyli studia wyższe (studia II stopnia, ukończone obroną pracy z tytułem magistra lub specjalisty). Wiek kandydatów do 35 lat, poza wyjątkowymi wypadkami.
Łączny czas trwania stażu naukowego oraz kursu językowego wynosi 9 miesięcy.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2018, e-mail:

bialorus.studium@uw.edu.pl
Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz trybu kwalifikacji znajdują się w folderze rekrutacyjnym na stronie internetowej: http://studium.uw.edu.pl/program-im-kalinowskiego/nabor-do-programu-im-k-kalinowskiego/ lub na Facebooku.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Kwiecień 2018 - 09:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Kwiecień 2018 - 09:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka