Ogólnopolski finał XLI Olimpiady Języka Francuskiego

Od 15 do 17 marca 2018 Wydział Filologiczny gościł najlepszych uczniów i uczennice z języka francuskiego. Uczestnicy z całej Polski w czwartek zmierzyli się z częścią pisemną, obejmującą test kulturoznawczy oraz wypowiedź na temat tekstu. W piątek odbyła się część ustna, w trakcie której prezentowane były wybrane dzieła literackie. W sobotę 17 marca w auli 021 o godzinie 10.30 odbyła się  uroczystość wręczenia nagród. Tak było na etapie okręgowym w styczniu:

Zdjęcie przedstawia dużą aulę, na której siedzą uczniowie i uczennice w oczekiwaniu na testy pisemne

Data publikacji: czwartek, 15. Marzec 2018 - 10:25; osoba wprowadzająca: Izabela Żochowska Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Marzec 2018 - 12:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka