Z okazji literackiego Nobla dla Kazuo Ishiguro prof. Malcolm i dr hab. Wiśniewski w Trójce pod Księżycem | Wydział Filologiczny

W tym roku laureatem Nagrody Nobla został Kazuo Ishiguro, brytyjski pisarz japońskiego pochodzenia. Od lat w Klubie Trójki lub – częściej – w audycji Trójka pod Księżycem komentowane są decyzje szwedzkich akademików. W tym roku w obszernej audycji Trójka pod Księżycem 6.10.2017 o reakcjach na Literackiego Nobla 2017 w Sztokholmie i na świecie w roli ekspertów wystąpili prof. dr hab. David Malcom i dr hab. Tomasz Wiśniewski z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki Wydziału Filologicznego.

Tytuł audycji: Trójka pod Księżycem
Prowadzi: Barbara Marcinik