Jubileusz 70-lecia Profesora Edwarda Łuczyńskiego

23 września 2017 r. w siedzibie Katedry Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się uroczystość Jubileuszu 70-lecia prof. zw. dra hab. Edwarda Łuczyńskiego. Na początek laudację wygłosił dr hab. Stanisław Milewski, prof. nadzw. Następnie zgromadzeni goście wysłuchali wykładów (w kolejności wystąpień):

- prof. zw. dra hab. Stanisława Grabiasa Logopedia jako nauka;

- prof. zw. dr hab. Jagody Cieszyńskiej-Rożek Programowanie rozwoju języka w świetle koncepcji Edwarda Łuczyńskiego;

- prof. zw. dr hab. Jolanty Maćkiewicz Jak dzieci postrzegają świat?

- prof. zw. dra hab. Zbigniewa Tarkowskiego Nowe spojrzenie na jąkanie;

- prof. dr hab. Danuty Pluty-Wojciechowskiej Zaburzenia rezonansu jako kategoria diagnozy i terapii logopedycznej.

Nie zabrakło miejsca na składanie życzeń oraz wystąpienia zaproszonych Gości. Na koniec wyczekiwane, okolicznościowe wystąpienie wygłosił Jubilat. Uroczystość zakończył muzyczny upominek „Arie, pieśni, songi…” w wykonaniu dr Grzegorza Kołodzieja.

Galeria zdjęć z uroczystości

Data publikacji: wtorek, 3. Październik 2017 - 08:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 4. Październik 2017 - 14:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka