fbpx Konkurs "Tłumacze na start" | Wydział Filologiczny

Konkurs "Tłumacze na start" | Wydział Filologiczny

Konkurs "Tłumacze na start"

Rusza trzecia edycja konkursu „Tłumacze na start”

Rozpoczyna się trzecia edycja konkursu dla młodych tłumaczy zorganizowanego przez szkołę językową i agencję tłumaczeń Skrivanek. Tegoroczną edycję patronatem objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Wojewoda Mazowiecki.

Konkurs skierowany jest do studentów filologii i lingwistyki, którzy chcą związać swoją przyszłość z językiem angielskim. Celem konkursu jest pokazanie warsztatu pracy tłumacza, zapoznanie ze specyfiką przekładów biznesowych i – przede wszystkim – ułatwienie rozpoczęcia kariery w zawodzie tłumacza.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie studentów Wydziału Filologicznego. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, nr albumu oraz adres mailowy należy przesyłać do 27 października 2015 r. na adres upatocka@ug.edu.pl lub upatocka@wp.pl.

SZCZEGÓŁY

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Helena Walczak