Spotkanie z twórcami Teatru Gardzienice

Włodzimierza Staniewskiego

(założyciela i dyrektora OPT Gardzienice) zatytułowany

TEATR – PERSPEKTYWA MANTYCZNA: WYROCZNIE, PROROCTWA, WIDOWSKA

który odbędzie się w  piątek 16 maja 2014, godz. 11.30, w auli Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego 1.43 (ul. Wita Stwosza 55, Gdańsk).

Wykład WŁODZIMIERZA STANIEWSKIEGO urozmaicony z prezentacjami aktorskimi stanowić będzie wielowymiarowym podsumowaniem trójmiejskiej rezydencji OPT Gardzienice na festiwalu BETWEEN.POMIĘDZY. Podczas wykładu odbędą się również prezentacje aktorskie oraz pokazy fragmentów nagrań archiwalnych. Włodzimierz Staniewski przedstawi nową, mantyczą perspektywę gardzienickiego teatru.

Data publikacji: poniedziałek, 5. Maj 2014 - 11:16; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski