Agata Bielik-Robson poprowadzi seminarium na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2022/23

Wybitna naukowczyni, filozofka i publicystka prof. dr hab. Agata Bielik-Robson poprowadzi seminarium na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Pani Profesor zajmuje się naukowo filozofią podmiotowości, postsekularyzmem, myślą judaistyczną oraz wpływem psychoanalizy i formacji romantycznej na filozofię. W semestrze zimowym poprowadzi seminarium dla doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego zatytułowane Proces oświecenia.

Agata Bielik-Robson

Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 września 2022 roku o godz. 14.00 w sali 360 w budynku Neofilologii przy ul. Wita Stwosza 51. Pozostałe terminy wykładów zostaną ustalone w trakcie pierwszego spotkania. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach proszone są o przesłanie informacji na adres mailowy p. Joanny Jaszewskiej e-mail: joanna.jaszewska@ug.edu.pl.

Fot. Anna Malcer-Zakrzacka

Data publikacji: poniedziałek, 5. Wrzesień 2022 - 11:12; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 28. Wrzesień 2022 - 17:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka