fbpx Agata Bielik-Robson poprowadzi seminarium na Wydziale Filologicznym w roku akademickim 2022/23 | Wydział Filologiczny

Wybitna naukowczyni, filozofka i publicystka prof. dr hab. Agata Bielik-Robson poprowadzi seminarium na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Pani Profesor zajmuje się naukowo filozofią podmiotowości, postsekularyzmem, myślą judaistyczną oraz wpływem psychoanalizy i formacji romantycznej na filozofię. W semestrze zimowym poprowadzi seminarium dla doktorantów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego zatytułowane Proces oświecenia.

Agata Bielik-Robson

Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 września 2022 roku o godz. 14.00 w sali 360 w budynku Neofilologii przy ul. Wita Stwosza 51. Pozostałe terminy wykładów zostaną ustalone w trakcie pierwszego spotkania. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach proszone są o przesłanie informacji na adres mailowy p. Joanny Jaszewskiej e-mail: joanna.jaszewska@ug.edu.pl.

Fot. Anna Malcer-Zakrzacka

środa, 28 września 2022 roku, 17:02