Nasza doktorantka Katarzyna Warska laureatką Nagrody Naukowej Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska 2021

Katarzyna Warska, doktorantka na Wydziale Filologicznym UG została laureatką nagrody Prezydenta Miasta Gdańska i Gdańskiego Towarzystwa Naukowego dla młodych pracowników nauki za wybitne osiągnięcia naukowe z zakresu Nauk Społecznych i Humanistycznych. Mgr Katarzyna Warska otrzymała nagrodę w Wydziale I Nauk Społecznych i Humanistycznych za monografię „Schulz w kanonie. Recepcja szkolna w latach 1945-2018” oraz za wysoką aktywność naukową Doktorantki, której rezultatem są liczne publikacje naukowe, a także działalność związana z popularyzacją nauki.

Uroczystość wręczenia tej zaszczytnej nagrody odbyła się 26 maja 2022 roku o godz. 13:00  w Sali Mieszczańskiej Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku przy ul. Korzennej 33/35.

Naszej znakomitej Doktorantce serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 2. Czerwiec 2022 - 08:58; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 2. Czerwiec 2022 - 09:48; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka