E-learning w ramach współpracy Zakładu Amerykanistyki na Wydziale Filologiczny UG z Wright State University w Ohio

Zakład Amerykanistyki w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki na Wydziale Filologicznym UG nawiązał współpracę z Wright State University w Dayton, Ohio, w ramach programu Collaborative On-line International Learning (COIL).

Wniosek grantowy (UCIE Seed Grants for Global Virtual Exchange Program Development) przygotowany przez dr. Michała Kraszpulskiego (WSU) i dr. hab. Arkadiusza Misztala (UG) został pozytywnie rozpatrzony i uzyskane środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie zajęć e-learningowych.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się w grupach mieszanych (polsko-amerykańskich) i są koordynowane przez dr. Michała Kraszpulskiego oraz mgr Justynę Stiepanow z Zakładu Amerykanistyki.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 18. Marzec 2022 - 11:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 18. Marzec 2022 - 11:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka