#UGdzielisięwiedzą. Wykładowcy tworzą cykl „Lekcji UG” na Youtube

Cykl "Lekcje UG" to ogólnodostępne materiały dydaktyczne przygotowane przez pracowników UG. Materiały mogą być wykorzystywane w szkołach zwłaszcza w obliczu coraz częściej powtarzającej się konieczności nauki zdalnej. Chcemy ułatwić pracę nauczycielom, aby mogli korzystać z gotowych materiałów na naszej stronie, jednocześnie mając pewność, że treści, które udostępnią uczniom zostały przygotowane i zweryfikowane wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego Materiały trafiają do uczniów, którzy w przyszłoś zostaną naszymi studentami.

Do przesłuchania jest już 10 nagrań lekcji: https://www.youtube.com/playlist?list=PLwo755PlV55VZ82rfpJiz5JT72aXencIf
Zapraszamy pracowników Wydział Filologicznegodo udziału w projekcie i dzielenia się wiedzą, inicjatywa ta bowiem pozwala na budowanie wizerunku UG jako uczelni odpowiedzialnej, która chętnie dzieli się wiedzą.
  • Za koordynację nagrań odpowiada Weronika Wolska z Zespołu Promocji weronika.wolska@ug.edu.pl
  • W ramach projektu nagrywane są materiałów przygotowane przez pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego pod wspólnym hasłem „UG dzieli się wiedzą”.
  • Lekcje są nagrywane w studio na Wydziale Nauk Społecznych - we współpracy z uniwersyteckim Centrum Produkcji Filmowej i Dokumentalnej.
  • Projekt jest realizowany przez Centrum Produkcji Filmowej i Dokumentalnej UG we współpracy z Zespołem Promocji Centrum Komunikacji i Promocji UG.
  • Partnerem projektu jest SAUR Neptun Gdańsk
Saur Neptun

Data publikacji: piątek, 17. Grudzień 2021 - 08:02; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 21. Styczeń 2022 - 11:54; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka