Premiera filmu "Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy"

• Premiera filmu: “Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy"
  • Data: 13 grudnia (poniedziałek), godz. 18:00
  • Link do filmu: https://youtu.be/EHDexmni1GY
z
Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego “Alternator” zaprasza na premierę mini-dokumentu "Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy"
"Skończone w pozornym nieskończeniu. Rzeźby Wojciecha Sęczawy" to publikacja, którą w minionym roku Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator" wydało przy współpracy z Wydawnictwem Uniwersytetu Gdańskiego. Ten album-reportaż łączy ze sobą słowo, obraz i rzeźbę, przybliżając sztukę prof. Sęczawy obecną na Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego (budynek Neofilologii UG) oraz w przestrzeni Gdańska.
Po publikacji przyszedł czas na mini-dokument, będący jednocześnie wirtualnym oprowadzaniem po kolekcji znajdującej się na Uniwersytecie Gdańskim i spotkaniem z artystą, który opowiada o swoich inspiracjach i drodze twórczej.

Zapraszamy do oglądania!

Data publikacji: poniedziałek, 13. Grudzień 2021 - 12:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Grudzień 2021 - 12:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka