Kursy Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu UG dla nauczycieli akademickich

z

Zapraszamy na kursy dla nauczycieli akademickich przygotowane przez Zespół Ekspertów Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego.

W roku akad. 2021/22 planowane są następujące aktywności:

• Kurs dydaktyczny – pakiet podstawowy pt. IDEA EDUKACJI AKADEMICKIEJ I PROJEKTOWANIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (dostępnych 120 miejsc dla uczestników w czterech grupach) – sem. zimowy
  • Kurs dydaktyczny – pakiet rozwojowy pt. ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI DYDAKTYCZNYCH (dostępnych 120 miejsc dla uczestników w czterech grupach) – sem. zimowy
  • Kurs dydaktyczny – pakiet doskonalący pt. METODY I NARZĘDZIA DYDAKTYCZNE (dostępnych 250 miejsc dla uczestników w dziesięciu grupach) – sem. letni
  • Kurs TUTORING AKADEMICKI (dostępnych 20 miejsc – jedna grupa) – cały rok akad.
  • WEBINARIA (nieograniczona liczba miejsc) – cykl pięciu spotkań, cały rok akad.
  • DYŻURY EKSPERTÓW CDDiT – cały rok akad.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie CDDiT https://cddit.ug.edu.pl/.

Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego jako ogólnouniwersytecka, pozawydziałowa jednostka ma za zadanie wspierać proces doskonalenia kompetencji kadry dydaktycznej między innymi poprzez przygotowywanie oferty, organizowanie i prowadzenie szkoleń w obszarze dydaktyki akademickiej, warsztatów nt. innowacji w metodykach przedmiotowych oraz ogólnej, a także rozwijania wysokiej kultury kształcenia oraz rozwiązań w zakresie zarządzania procesem kształcenia. Proponowane przez nas szkolenia wpisują się w wymagania stawiane w obszarze oceny osiągnięć dydaktycznych podczas okresowej oceny nauczycieli akademickich.

Data publikacji: poniedziałek, 27. Wrzesień 2021 - 16:54; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Wrzesień 2021 - 16:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka