Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych

• Organizacja semestru zimowego 2021/2022 na Wydziale Filologicznym
  • Rozpoczęcie zajęć na studiach niestacjonarnych 2 października 2021
  • Rozpoczęcie zajęć na studiach stacjonarnych 4 października 2021
  • Komunikat Dziekana Wydziału Filologicznego z dnia 2 września 2021 roku w sprawie organizacji zajęć dydaktycznych na Wydziale Filologicznym w semestrze zimowym 2021/2022. Poniżej:

1. W formie zdalnej z wykorzystaniem Platformy Edukacyjnej UG lub Microsoft Teams będą się odbywały wykłady i konwersatoria dla grup powyżej 50 osób.
  2. W salach dydaktycznych Wydziału realizowane będą:
  • wykłady i konwersatoria dla grup poniżej 50 osób,
  • ćwiczenia audytoryjne,
  • seminaria.
  1. W przypadku ćwiczeń realizowanych w wymiarze powyżej 150 godzin w semestrze (praktyczna nauka języka kierunkowego) możliwa jest organizacja części zajęć
    w formie zdalnej, z zastrzeżeniem, że minimum 50% tych zajęć odbywa się stacjonarnie.
  2. W szczególnie uzasadnionych sytuacjach, za zgodą Dziekana, mogą być realizowane zdalnie zajęcia inne niż wymienione w pkt. 1 i 3.
  3. Plan zajęć zostanie ułożony tak, aby jednego dnia studenci realizowali zajęcia stacjonarne lub zajęcia zdalne.
  4. W przypadku pogorszenia się sytuacji epidemicznej, plany zajęć nie ulegną zmianie. Zmienić się może jedynie forma ze stacjonarnej na hybrydową lub zdalną. O tego typu sytuacji studenci i nauczyciele zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

Data publikacji: piątek, 3. Wrzesień 2021 - 07:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 17. Wrzesień 2021 - 12:40; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka