Nasi naukowcy Laureatami konkursu na najlepsze rozprawy naukowe wydane w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego

W konkursie Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie UG znalazły się rozprawy naukowe pracowników Wydziału Filologicznego UG.
Poniżej przedstawiamy naszych Laureatów i ich osiągnięcia:

Najlepsza książka naukowa:
III miejsce ex aequo:
  • Świat wirtualnych obrazów a edukacja, Małgorzata Lewartowska-Zychowicz, Grażyna Penkowska, Michalina Rutka;
  • Slawistyka z widokiem na morze, red. Jolanta Dziuba, Regina Wyżkiewicz-Maksimow.
Najlepsza książka dydaktyczna:
  • II miejsce: Wybrane zagadnienia z najnowszej prozy rosyjskiej. Skrypt dla studentów I roku rosjoznawstwa, Liliana Kalita.
Najlepsza książka przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej:
  • II miejsce: Новогоднее обращение лидера государства, Marta Noińska.

Naszym znakomitym naukowcom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 23. Czerwiec 2021 - 13:05; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 30. Czerwiec 2021 - 14:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka