fbpx Dr Beata Karpińska–Musiał zastępcą dyrektora Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu | Wydział Filologiczny

Miło nam poinformować, że dr Beata Karpińska–Musiał z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki została powołana na zastępcę dyrektora nowo powstałego Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu. W składzie Zespołu CDDiT jest także dr Grzegorz Grzegorczyk z Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Wydziale Filologicznym UG. Zespół CDDiT pracuje właśnie nad koncepcją jednostki i projektowaniem pierwszych – szeroko zakrojonych - działań oraz przystępuje do scalenia i budowania społeczności tutorów UG.
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 roku, 9:00