Publikacja studenta Kamila Musiałowskiego w księdze jubileuszowej "O Jerzym Robercie Nowaku – świadectwa"

Miło nam poinformować o najnowszej publikacji autorstwa Kamila Musiałowskiego pt. Postrzeganie Polski i Polaków przez Finów przez pryzmat artykułów hasłowych fińskojęzycznej wersji Wikipedii. Tekst został włączony do księgi jubileuszowej O Jerzym Robercie Nowaku – świadectwa, wydanej pod redakcją naukową Anny Tyrpy, Jana Wawrzyńczyka i Jadwigi Wronicz (Wrocław: Wydawnictwo Wektory, 2021, s. 547-553).

Kamil Musiałowski jest studentem IV roku skandynawistyki, specjalności: język, kultura i gospodarka Finlandii.

Data publikacji: czwartek, 8. Kwiecień 2021 - 08:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Kwiecień 2021 - 08:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka