Wywiad z dr Aleksandrą Wierucką, laureatką Nagrody Nauczyciel Roku im. K.C. Mrongowiusza

Nagrodę dla najlepszego dydaktyka "Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza" na zakończenie Jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego z rąk Rektora UG, prof. dr. hab. Piotra Stepnowskiego otrzymała dr Aleksandra Wierucka z Katedry Kulturoznawstwa w Instytucie Badań nad Kulturą na Wydziale Filologicznym UG.
Osiągnięcia dydaktyczne dr Aleksandry Wieruckiej, znakomitego nauczyciela akademickiego i certyfikowanej tutorki akademickiej, wsparte są jej działalnością jako opiekunki, jednego z najprężniejszych kół naukowych na Wydziale Filologicznym, KN Kulturoznawców "Mozaika". Warto dodać, że Nagroda "Nauczyciel Roku" przyznawana jest na wniosek studentów.

Pani Doktor serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 22. Marzec 2021 - 14:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Kwiecień 2021 - 17:45; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka