Czasopisma punktowane z Wydziału Filologicznego. Komunikat Ministra Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki 9 lutego 2021 wydał komunikat w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych. Na liście czasopism punktowanych znalazło się 8 czasopism z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Z dyscypliny literaturoznawstwo:
"Cahiers ERTA"– 40 punktów
Z dyscyplin literaturoznawstwo, nauki o kulturze i religii i nauki o sztuce:
"Schulz/Forum" – 20 punktów
Z dyscyplin historia, językoznawstwo, literaturoznawstwo oraz nauki o kulturze i religii:
"Studia Germanica Gedanensia", "Studia Rossica Gedanensia" i "Studia Scandinavica" – każde po 20 punktów
Z dyscypliny nauki o kulturze i religii:
"Panoptikum" – 20 punktów
Z dyscypliny językoznawstwo po 40 punktów otrzymały:
"Beyond Philology" oraz "Język-Szkoła-Religia".

Dwa czasopisma – "Cahiers Erta" i "Beyond Philology" – podwyższyły swoją punktację z 20 do 40 punktów.
Trzy czasopisma, dotychczas niepunktowane, znalazły się na liście: "Język-Szkoła-Religia" – 40 pkt i "Studia Scandinavica" – 20 pkt.
Redaktorom naczelnym i zespołom redakcyjnym serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 12. luty 2021 - 10:33; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. luty 2021 - 11:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka