Organizacja zajęć w semestrze letnim 2020/2021

Komunikat w sprawie organizacji zajęć na Wydziale Filologicznym
w semestrze letnim 2020/2021

1. Wszystkie zajęcia dydaktyczne, w wyjątkiem wskazanych w punkcie 2, realizowane będą zdalnie z wykorzystaniem aplikacji MS Teams lub innej aplikacji zaakceptowanej przez dziekana.
  2. Wybrane zajęcia, które ze względu na konieczność uzyskania efektów uczenia się muszą być realizowane, w całości lub w części, w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym, będą odbywać się stacjonarnie.
  3. Zajęcia, o których mowa w punkcie 2 będą odbywać się w dużych salach, umożliwiających zapewnienie dystansu społecznego.
  4. Wszystkie zajęcia na wydziale będą się odbywać z zapewnieniem środków bezpieczeństwa, za zgodą dziekana i monitorowaniem liczby osób przebywających równocześnie w budynku.

Data publikacji: wtorek, 9. luty 2021 - 08:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 9. luty 2021 - 08:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka