fbpx „Dobrze mi się myśli literaturą” wywiad z prof. Magdaleną Horodecką o nauce i nauczaniu w dobie pandemii | Wydział Filologiczny

Zapraszamy do lektury wywiadu dr hab. Magdaleną Horodecką, prof. UG, specjalistką w dziedzinie teorii literatury, antropologii literackiej, a nade wszystko – literatury niefikcjonalnej zatytułowanego "Dobrze mi się myśli literaturą", w którym opowiada o nauce i nauczaniu w dobie pandemii. Prof. Magdalena Horodecka jest cenioną wykładowczynią w Instytucie Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG oraz autorką książek „Zbieranie głosów. Sztuka opowiadania Ryszarda Kapuścińskiego” i „Pośrednicy. Reportaż literacki wobec Innego”.

piątek, 8 stycznia 2021 roku, 13:18