Posłuchaj wywiadu z naszą absolwentką Darią Zakrzewską: Dla kogo wiedza o teatrze?

Nasza studentka Daria Zakrzewska zorganizowała festiwal teatralny! Na Go On Stage - Bliżej Sceny obejrzyj wywiad, w którym Daria Zakrzewska, absolwentka kierunku Wiedza o teatrze na Wydziale Filologicznym UG, mówi o tym, że teatr może być terapią, która wyciąga ludzi z nałogów, depresji i uczy pewności siebie. Odpowiada także na pytanie, kto i dlaczego powinien studiować teatrologię? Jej projekt festiwal teatralny „Figuratywni”, który powstał jako praca licencjacka na studiach z Wiedzy o teatrze na Wydziale Filologicznym UG został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie Project Master, na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami.

Pani Darii serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wywiadu z nią!
Zapraszamy także do lektury prowadzonego przez nią na Instagramie bloga: Ster na Kulturę.

Data publikacji: piątek, 20. Listopad 2020 - 09:57; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 20. Listopad 2020 - 13:44; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka