Konferencje i aktualności

III Interdyscyplinarna Konferencja „Zaburzenia mowy u dzieci i młodzieży o podłożu neurologicznym” - 20.10.2023 r.

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na interdyscyplinarną konferencję dotyczącą zaburzeń mowy u dzieci i młodzieży, która odbędzie się w dniu 20 października 2023 roku w Gdańsku w godzinach 10.00 – 15.00. Konferencję organizują pod patronatem Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych: Klinika Neurologii Rozwojowej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytut Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego, z udziałem kół naukowych obu uczelni.

Konferencja odbędzie się w Budynku Collegium Biomedicum (CBM), w sali wykładowej im. prof. Włodzimierza Mozołowskiego (C), ul. Dębinki 1.
Konferencja jest bezpłatna.

Chęć udziału w konferencji można zgłaszać na adres mailowy: zosia.beldzińska@gmail.com

Prof. dr hab. med. Ewa Pilarska
Klinika Neurologii Rozwojowej GUMed