Letnia szkoła języka chińskiego w Ningbo

Drodzy Studenci!
Kiedy myślimy o wyprawie do Chin, zastanawiamy się skąd zacząć... Zapraszamy do Ningbo, miasta uważanego przez historyków za jeden z ważniejszych punktów na legendarnym jedwabnym szlaku, miasta kultury, uniwersytetów, pięknej architektury, malowniczo położonego w delcie rzeki Yangtze, miejsca, w którym góry spotykają się z morzem.
Oferujemy dwutygodniowy program intensywnej nauki języka chińskiego, dostosowany do potrzeb uczestników, połączony z warsztatami i wykładami na temat kultury chińskiej (kaligrafii, architektury, opery).
Szkoła letnia w Ningbo to szansa osobistego doświadczenia tego, co w Chinach najlepsze: piękna natury, wyjątkowej kuchni, życzliwych ludzi.
Ningbo położone jest na szlaku szybkiej kolei, co w znakomity sposób ułatwia podróżowanie po całym kraju. Podróż do Szanghaju zajmuje 2 godziny, do Hangzhou 1 godzinę.

Organizator: Zhejiang University Ningbo Institute of Technology
Opłata za szkołę: 700 Euro (obejmuje zakwaterowanie, posiłki, czesne)
Zakwaterowanie uczestników: hotel
Termin szkoły letniej: 10-23 lipca 2017 r.
Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia pobytu (zwiedzania Chin, lub pozostania w Ningbo)

Osoby zainteresowane udziałem w Letniej Szkole Języka Chińskiego kontaktują się w tej sprawie z dr Przemysławem Sieradzanem e-mail przemyslaw.sieradzan@ug.edu.pl  lub tel. 506 833 539

Formularz zgłoszeniowy

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 10. Kwiecień 2017 - 11:14; osoba wprowadzająca: Marta Noińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Kwiecień 2017 - 11:14; osoba wprowadzająca: Marta Noińska