Dni Otwarte Wydziału Filologicznego UG

     21 marca w ramach Dni Otwartych Wydziału Filologicznego UG nasz Instytut reprezentowali studenci II roku rosjoznawstwa, Klaudia Gajtkowska i Dawid Adamczyk, którzy rzeczowo i przystępnie przedstawili licznym zainteresowanym wszystkie kierunki, prowadzone w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej.

       Na naszym stanowisku pod hasłem OKNO NA WSCHÓD promowano cieszące się ogromną popularnością wśród kandydatów na studia kierunki:

  • STUDIA WSCHODNIE
  • SINOLOGIA
  • ROSJOZNAWSTWO
  • FILOLOGIA ROSYJSKA

     Licealiści zadawali pytania, dotyczące perspektyw zawodowych po ukończeniu wybranego kierunku, możliwości rozwoju swoich zainteresowań, talentów i umiejętności w czasie studiów oraz warunków i atmosfery studiowania. Dzięki kompetencji, komunikatywności i życzliwości naszych Reprezentantów, Klaudii i Dawida, nikt z zainteresowanych nie odszedł nieusatysfakcjonowany. Każdy został też, na osłodę ciężkiego wyboru kierunku studiów, obdarowany cukierkiem i „losem na szczęście”.

Z dumą i przyjemnością trzeba podkreślić, że nasze stanowisko cieszyło się największą popularnością!!!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 22. Marzec 2016 - 03:33; osoba wprowadzająca: Joanna Mampe Ostatnia zmiana: wtorek, 22. Marzec 2016 - 03:33; osoba wprowadzająca: Joanna Mampe