Erasmus+ 2018/2019

Drodzy Koledzy i Koleżanki!

W związku z tym, że Uniwersytet Gdański otrzymał w tym roku bardzo dużą kwotę na realizację wyjazdów akademickich, została podjęta decyzja o zmianie zasad rekrutacji.

W roku akademickim 2018/19 kwalifikacja do Programu, która jest równoznaczna z przydzieleniem dofinasowania, będzie odbywać się zgodnie kolejnością osobistego składania WNIOSKU O DOFINANSOWANIE WYJAZDU DYDAKTYCZNEGO W RAMACH ERASMUS+ STA 2018/2019 (poniżej w załączniku) przez poszczególnych kandydatów. Bardzo proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci wyjazdu do mnie.

Wnioski będą przyjmowane do momentu rozdysponowania wszystkich środków przeznaczonych na wyjazdy STA lub do dnia 31.03.2019, w zależności, który warunek wystąpi pierwszy.

Szczegółowe informacje są dostępne dla Państwa i wszystkich nauczycieli akademickich UG na stronie internetowej: https://ug.edu.pl/nauka_i_rozwoj/wspolpraca_miedzynarodowa/erasmus_2014-2020/wyjazdy_kadry_naukowo-dydaktycznej.

Poniżej podaję listę uczelni, do których nasi pracownicy mogą wyjechać w bieżącym roku akademickim:

Wielkotyrnowski Uniwersytet im. św. Cyryla i Metodego (Wielkie Tyrnowo, Bułgaria)
Nowy Uniwersytet Bułgarski (Sofia, Bułgaria)
Masarykova Unverzita (Brno, Czechy)
Ostravska Univerzita (Ostrawa, Czechy)
Universidad de Granada (Granada, Hiszpania)
Vilniaus Universitetas (Wilno, Litwa)
LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETAS (Wilno, Litwa)
UNIVERSITAET ZU KOELN (Kolonia, Niemcy)
Istanbul Gelisim Universitesi (Istambuł, Turcja)

 

Przypomnę tylko, że rekrutacja na wyjazdy do Rosji/ Białorusi w ramach programu Erasmus+ KA107 będzie się odbywała w styczniu 2019 r.

 

dr Tatiana Kananowicz


   
   
 

 

Załącznik Rozmiar
wniosek do pobrania 438.5 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 14. Październik 2014 - 13:25; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Październik 2018 - 09:36; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka