Środki na działalność kół naukowych

W związku z otrzymaniem przez Parlament Studentów środków na działalność kół naukowych oraz na finansowanie indywidualnych projektów studenckich zapraszamy do składania wniosków na projekty do zrealizowania w 2020 roku.

Wniosek powinien dotyczyć konkretnych wydarzeń naukowych albo popularyzujących naukę np. wydarzeń edukacyjnych, artystycznych, kulturalnych, kulturotwórczych, projektów naukowych, konferencji, wyjazdów, zakupów związanych z działalnością koła, dofinansowania publikacji lub tłumaczeń itd. Projekty mogą być grupowe lub indywidualne. Każdy wniosek musi zawierać wszystkie ważne informacje, w tym dane kontaktowe, szczegółowy opis wydarzenia/projektu oraz kosztorys.

Wnioski w wersji elektronicznej, podpisanej przez przewodniczącego koła, należy przesłać na adres e-mail: grzegorz.kotlowski@ug.edu.pl do dnia 13.11.2020 r. do godz. 15.00.

Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich kół naukowych działających na Wydziale Filologicznym z Prodziekanem ds. Studenckich i Kształcenia dr Grzegorzem Kotłowskim na MS Teams w poniedziałek 16.11.2020 o godz. 16.00. Link zostanie przesłany w terminie późniejszym na adresy kół.

Data publikacji: środa, 4. Listopad 2020 - 15:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 5. Listopad 2020 - 11:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka