Prof. Zwolińska i dr Kręglewska laureatkami Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego

Miło nam poinformować, że  rozstrzygnięto Konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej wydaną w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego w trzech kategoriach: książka naukowa,  dydaktyczna i przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej.

Jury Konkursu przyznało następujące nagrody:

W kategorii książka naukowa III. nagrodę ex aequo otrzymały Barbara Zwolińska z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG za książkę Melancholia, nuda i czas w prozie Jarosława Iwaszkiewicza oraz Anna Paner, Beata Możejko (red.) za książkę Ojcowie i synowie. O tron, władzę, dziedzictwo z Wydziału Historycznego.

Natomiast III nagrodę za książkę przedstawiająca rezultaty pracy doktorskiej otrzymała dr Katarzyna Kręglewska z Instytutu Filologii Polskiej na Wydziale Filologicznym UG za książkę Polskie pamiętniki teatralne. Teoria – historia – teksty.

Laureatkom serdecnie gratulujemy! Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się w październiku podczas inauguracji roku akademickiego 2019/20.

Data publikacji: środa, 19. Czerwiec 2019 - 10:32; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 5. Lipiec 2019 - 14:28; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka