Szkolenie „Wyrób 200% normy na LTC!”

Chcesz się rozwijać i spędzić niebanalne trzy dni wśród ludzi pełnych pasji? Local Training Course (LTC) to weekendowe szkolenie skierowane do studentów trójmiejskich uczelni. Odbędzie się ono w dniach 21-23 listopada w Gdyni. Zapisy już ruszyły!

LTC odbywa się ono na dwóch poziomach zaawansowania. Warsztaty prowadzone są przez członków organizacji pozarządowych.

POZIOM I – Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy, w których wypracują własny projekt. Wezmą udział w takich warsztatach jak zarządzanie projektem, public relations, fundraising czy human resources. Następnie będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce – podczas case’ów.

POZIOM II – Skierowany jest do osób, które mają doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (są np. członkami kół naukowych, organizacji studenckich) i chciałyby pogłębić umiejętności indywidualne. Na tym poziomie warsztaty będą dotyczyć między innymi przywództwa wewnętrznego, negocjacji, emloyer brandingu, logistyki.

CENA: 75 zł (2 noclegi w Gimnazjum nr 3 w Gdyni, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikat)

ZAPISY: Do 10 listopada poprzez wypełnienie formularza (znajdującego się pod adresem: http://bit.ly/1rGMqMq ) Liczba miejsc jest ograniczona.

WAŻNE!

W trakcie LTC stawiamy nie tylko na rozwój, ale także na integrację. Uważamy, że nawiązywanie nowych kontaktów jest bardzo ważne – szczególnie w trakcie studiów. Dlatego oprócz warsztatów czekają na Was liczne aktywności integracyjne – tym razem w klimacie… PRL-u. Stąd właśnie nasze główne hasło szkolenia „Wyrób 200% normy na LTC!”. Z nami odczarujesz mit o nudnych warsztatach.

Projekt został objęty patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Gdańskiego. Organizatorem szkolenia jest Europejskie Forum Studentów AEGEE-Gdańsk.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na portalu Facebook, które na bieżąco aktualizujemy - https://www.facebook.com/events/266569200133694/?fref=ts

W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z koordynatorką szkolenia Barbarą Kowalską - barbara.kowalska@aegee.gdansk.pl

Data publikacji: czwartek, 6. Listopad 2014 - 13:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka