Na dobry początek. Akcja badań profilaktycznych dla studentów

Rozpoczynasz lub kontynuujesz naukę? Nie wiesz jak radzić sobie z pierwszymi objawami ostrych chorób infekcyjnych? Kiedy należy zgłosić się do lekarza żeby uniknąć poważnych powikłań? Jak samemu analizować objawy mogące świadczyć o chorobie przewlekłej? – na te i inne pytania odpowiemy podczas akcji profilaktycznej skierowanej dla młodych osób.

W ramach akcji profilaktycznej oferujemy:

• bezpłatną konsultację lekarza internisty
  • bezpłatne badanie EKG*
  • bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego*
  • bezpłatne badanie poziomu glukozy*

* Na badanie EKG, pomiar ciśnienia tętniczego oraz badanie poziomu glukozy Pacjent powinien zgłosić się na czczo lub po spożytym posiłku (minimum 3-4 godziny) do gabinetu zabiegowego co najmniej 15 minut przed umówioną konsultacją lekarską.

Październik to dla studentów czas powrotu w uczelnianie mury, a także do grona przyjaciół oraz studenckiego życia. Jednak jesienna aura nie napawa nas optymistycznym myśleniem, a niedostatek słońca, a tym samym witaminy D – powoduje spadek energii. Najbliższe miesiące nie będą dla nas zbyt łatwe. Nadeszła więc pora, by aktywnie zadbać o siebie oraz swoje zdrowie wraz z przychodniami AKAMEDIK, w których ruszają comiesięczne akcje profilaktyczne skierowane do młodych osób.

Akcja odbędzie się w dniach 22-31 października 2014 r. w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Gdańsku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5.

Rejestracja telefoniczna oraz informacje na temat akcji pod numerem Telefonicznego Centrum Obsługi: 801 462 988 lub bezpośrednio w placówce.

Data publikacji: piątek, 17. Październik 2014 - 14:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: piątek, 17. Październik 2014 - 14:52; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka