Jesienne spotkanie przedstawicieli kół naukowych na Filologicznym

Serdecznie zapraszam na jesienne spotkanie przedstawicieli wszystkich kół naukowych działających na naszym Wydziale. Na spotkaniu dokonamy podziału pozostałych nam jeszcze środków z puli Parlamentu Studenckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 października o godzinie 14.00 w sali rady wydziału, która znajduje się obok dziekanatu na parterze w budynku Neofilologii, ul. Wita Stwosza 51.

Jednocześnie przypominam że przyznane w marcu pieniądze powinny zostać wydane w danym roku kalendarzowym 2022. W związku z tym, jeśli jakieś koło przyznanych pieniędzy jeszcze nie wydało, nie rozliczyło i nie ma możliwości ich wydania, proszę koniecznie o taką informację, aby te pieniądze wróciły do puli do podziału dla kół, które jeszcze w tym roku mogą z tych pieniędzy skorzystać. Dotyczy to również indywidualnych projektów studenckich. Pieniędzy nie da się przenieść na kolejny rok i jeśli ich nie wydamy - przepadają. Można natomiast wystąpić o dofinansowanie ponownie w przyszłym roku.

Te koła, które jeszcze planują coś wydać, proszę również o nadsyłanie do pani Jolanty Jeznach e-mail: jolanta.jeznach@ug.edu.pl preliminarzy czyli kosztorysów na najbliższe dwa miesiące do wtorku 25 października do godziny 23.59.

dr Grzegorz Kotłowski
Prodziekan do spraw Studenckich

Data publikacji: wtorek, 18. Październik 2022 - 08:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Październik 2022 - 08:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka