Dofinansowanie działalności naukowej studenckich kół naukowych, grup studenckich i studentów indywidualnych

W związku ze zmianą sposobu rozdzielania środków finansowych na działalność naukową  studenckich kół naukowych, grup studenckich i studentów indywidualnych, bardzo proszę o złożenie wniosków o dofinansowanie działalności za I półrocze 2016 roku do dnia 8 kwietnia 2016. Wniosek w wersji papierowej proszę  składać w pokoju 015 (dziekanat w budynku neofilologii). Proszę także o wersję elektroniczną wniosku, którą należy wysyłać na adres: izabela.kepka@ug.edu.pl.

Jednocześnie informuję, że spotkanie w sprawie podziału środków odbędzie się w dniu 14. kwietnia o godzinie 11.30 (szczegóły w późniejszym terminie).

prof. UG, dr hab. Izabela Kępka

Prodziekan Wydziału Filologicznego ds. Kształcenia

Data publikacji: wtorek, 22. Marzec 2016 - 09:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 22. Marzec 2016 - 09:59; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka