Szkoła letnia na Uniwersytecie Södertörn w Sztokholmie

W dniach 15-23 czerwca 2016 roku na Uniwersytecie Södertörn w Sztokholmie odbędzie się organizowana pod patronatem Rady Państw Morza Bałtyckiego szkoła letnia pod tytułem “Cultural Memory of Europe: East and West”. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.
Wykłady i warsztaty szkoły letniej organizowane są przez Centrum Studiów Bałtyckich i Europy Wschodniej (CBEES) Uniwersytetu Södertörn i przeznaczone są dla doktorantów i magistrantów kierunków humanistycznych i społecznych. Wykładowcami są naukowcy i wybitne osobistości z całego regionu bałtyckiego. Uniwersytet Gdański jest partnerem tego projektu a jednym z koordynatorów szkoły letniej jest prof. UG, dr hab. Kazimierz Musiał z Instytutu Skandynawistyki i Lingwistyki Stosowanej UG.
Zainteresowanych studentów studiów magisterskich i doktorantów naszego Wydziału zachęcamy do aplikowania do 15 marca 2016 na stronie organizatora:

Data publikacji: poniedziałek, 29. luty 2016 - 13:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. luty 2016 - 13:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka