Rekrutacja AIESEC. Zostań Future leader!

Z  nami  możesz  więcej!  Już  teraz  dołącz  do  AIESEC  największej  organizacji studenckiej  na  świecie!  Nie  przegap  tej  szansy  ­  rekrutacja  trwa  tylko  do  19 lutego!
Jeżeli czujesz, że studia to za mało by zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe i w pełni wykorzystać swój potencjał, to już teraz dołącz do programu członkowskiego Future Leaders i skorzystaj z możliwości, jakie otrzymasz w AIESEC.
Future  Leaders  to  program  członkowski  skierowany  do  studentów  chcących rozwijać  swój potencjał,  jednocześnie  kształtować  lokalne  środowisko.  Pracując  zespołowo  w międzynarodowym  środowisku,  możesz  działać  w  projekcie  w  ramach  jednego  z  trzech obszarów.
  • Działając  w  obszarze  "Sales" nauczysz  się  technik  sprzedażowych  i  umiejętności negocjacyjnych oraz zbudujesz wartościową sieć kontaktów.
  • W ramach "International Operations" nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz,  poprzez  kontakt  z  zagranicznymi  praktykantami,  wykorzystasz  znajomość  języka angielskiego w praktyce.
  • Działając w Marketingu będziesz planować i prowadzić kampanie promocyjne, nauczysz się zarządzania mediami społecznościowymi oraz obsługi programów graficznych.
AIESEC daje Ci szansę. Szansę na rozwój, zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia, którego nie otrzymasz w szkole czy na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców oraz  przydatne  w  codziennym  życiu.  Na  poznanie  ludzi  z  całego  świata,  których  łączy wspólna  wizja.  Na  przełamanie  bariery  językowej  i  praktyczną  naukę  języków  obcych,  tak niezbędną  w  dzisiejszym  świecie.  Na  zbudowanie  własnej  sieci  kontaktów  w  środowisku biznesowym.  Na  dostęp  do  szkoleń  i  konferencji  prowadzonych  przez  najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Na wprowadzanie pozytywnych zmian w twoim lokalnym środowisku. Na zrealizowanie swoich planów i pomysłów, na które być może nie starczyło ci motywacji, umiejętności czy wsparcia. A to wszystko przy okazji świetnej zabawy! I tak można byłoby wyliczać bez końca, ale najlepiej jak przekonasz się sam!
Nie zwlekaj tylko dołącz już teraz!: http://gd.aiesec.pl/aplikuj

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 15. luty 2016 - 11:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 15. luty 2016 - 11:29; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka