New Zealand International Doctoral Research Scholarships – stypendia rządu Nowej Zelandii

MNiSW nformuje, że strona nowozelandzka oferuje stypendia na podjęcie studiów doktoranckich w języku angielskim w dowolnej dyscyplinie na jednej z poniższych uczelni nowozelandzkich: AUT University, Lincoln University, Massey University, University of Auckland, University of Canterbury, University of Otago, University of Waikato, Victoria University of Wellington.

Kandydat musi w momencie składania aplikacji posiadać zgodę uczelni nowozelandzkiej na jego przyjęcie.

Stypendium pokrywa:

• czesne na okres 3 lat;
  • koszty  życia w wysokości NZ$ 25.000,00 (rocznie przez okres 3 lat)
  • ubezpieczenie zdrowotne NZ$ 600,00 (rocznie przez okres 3 lat)

Termin składania aplikacji mija przed północą dnia 15 lipca 2015 r. (NZST)

Szczegóły dotyczące programu i składania aplikacji znajdują się tutaj.

Data publikacji: wtorek, 12. Maj 2015 - 12:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Maj 2015 - 12:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka