90. Urodziny Profesor Gertrudy Skotnickiej

Pani Profesor Gertrudzie Skotnickiej z okazji jubileuszu 90. Urodzin Dziekan, Pracownicy Instytutu Filologii Polskiej Wydziału Filologicznego, którego Pani Pofesor jest wieloletnim, emerytowanym pracownikiem oraz byli i obecni studenci życzą zdrowia, satysfakcji, dobrej aury i dobrych ludzi wokół siebie oraz dalszej aktywności naukowej. Profesor Gertruda Skotnicka jest wybitną specjalistką w dziedzinie pomorzoznawstwa (ze szczególnym uwzględnieniem literatury i kultury regionalnej Kaszub i Kociewia) oraz twórczość dla dzieci i młodzieży. W poniższym biogramie przypominamy Osobę i dokonania naukowe Dostojnej Jubilatki. Życzymy co najmniej sto lat! Plurimos Annos!

Data publikacji: poniedziałek, 12. Styczeń 2015 - 12:37; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka