Global Talents Education

Jest programem praktyk zawodowych dla osób zainteresowanych zdobywaniem profesjonalnego doświadczenia w zakresie edukacji oraz nauczania języków obcych. Praktyki odbywają się w ramach następujących specjalizacji:

• Advanced Teaching

Oferty w tym dziale związane są z edukacją na stopniu zaawansowanym. Praktykanci mają szansę zdobyć doświadczenie najczęściej ucząc języków obcych na poziomie C1 / C2.

• Child (Youth) Education

Oferty znajdujące się w tym dziale powiązane są z nauką dzieci i młodzieży, głównie języków obcych. Osoby zainteresowane tego typu ofertami mają szansę prowadzić zajęcia w szkołach i przedszkolach, bądź szkołach językowych.

• Foreign Languages Education

Ten segment skupia oferty z zakresu edukacji języków obcych. Najczęściej spotykane oferty to nauka języka angielskiego, jednak w bazie ofert są również inne języki, takie jak na przykład hiszpański, chiński, niemiecki czy też francuski.

• Introductory Teaching

Ten segment skupia oferty nauczania początkowego. Dzieci są na ogół w wieku od 5 do 12 lat. Oferty związane są z nauką dzieci w przedszkolach i szkołach oraz szkołach językowych. Najczęściej wymagane jest doświadczenie pedagogiczne.

Więcej informacji na http://globaltalents.pl/bucket/teaching

Data publikacji: wtorek, 14. Październik 2014 - 12:55; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 29. Listopad 2022 - 13:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka