Spotkanie z cykli ZA KULISAMI z Katarzyną Figurą

Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż zapraszają do wysłuchania jedenastego odcinka podcastu ZA KULISAMI z Katarzyną Figurą w roli głównej. Jest to zapis spotkania z 24 kwietnia 2023 roku, gdy artystka odwiedziła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, by porozmawiać o swoich rolach teatralnych i osiągnięciach filmowych. Wydarzenie było również okazją do podsumowania 10-letniej obecności Katarzyny Figury w Teatrze Wybrzeże. Rozmowę moderowali studenci Wiedzy o teatrze: Daniela Jagiełło, Klaudia Laskowska i Antoni Zander.

Podcastu można słuchać na Spotify, Apple Podcasts i na koncie ZA KULISAMI na YouTube.

Na następny odcinek zapraszamy po przerwie wakacyjnej, na początku października.

Figura

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 5. Czerwiec 2024 - 07:36; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 5. Czerwiec 2024 - 07:38; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka