Sympozjum "International Border Studies Center Globality Forum Borderlands Storytelling: Narratives and Performances of Epistemic Relatedness"

Sympozjum zatytułowane "International Border Studies Center Globality Forum Borderlands Storytelling: Narratives and Performances of Epistemic Relatedness" odbyło się dniach 21-23 maja na Wydziale Filologicznym UG.

International Border Studies Center Globality Forum

Przebieg wydarzenia:

• 21.05 – warsztaty i wykład performerki brytyjsko-tureckiej Goze Saner
  • 22-23.05 – sympozjum badaczy globalności
  • 22-23.05 - performance i warsztaty performatywne poprowadzone przez Martina Blaszka.

Sympozjum wsparły:

• Dziekan Wydziału Filologicznego, dr hab. Urszula Patocka-Sigłowy, prof. UG
  • Prorektor Prorektor Uniwersytetu Gdańskiego ds. Współpracy Międzynarodowej, dr hab. Anna Jurkowska-Zeidler, prof. UG

International Border Studies Center Globality Forum

Zdjęcia zrobiły studentki i praktykantki: Lena Wiśniewska, Julia Wicher i Julia Gutowska.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 3. Czerwiec 2024 - 08:01; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 3. Czerwiec 2024 - 08:27; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka