Konferencja naukowo-szkoleniowa „Komunikacja wspomagająca o alternatywna (AAC) w świetle logopedii”

Instytut Logopedii na Wydziale Filologicznym UG

organizuje konferencję naukowo-szkoleniową

„Komunikacja wspomagająca o alternatywna (AAC) w świetle logopedii”,

która odbędzie się 9 grudnia 2023 r. w Instytucie Logopedii (ul. Wita Stwosza 58).

Konferencja będzie połączona z promocją książki „Komunikacja alternatywna i wspomagająca (AAC) w praktyce logopedycznej i terapeutycznej” (autorzy: Ewa Przebinda, Mirosław Michalik, Ewa Grzelak), która jest pierwszym tomem nowej serii wydawniczej „LOGOPEDIA DLA PRAKTYKÓW”

Na konferencję zapraszamy członków Pomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, studentów logopedii, słuchaczy/absolwentów podyplomowych studiów Instytutu Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego oraz osoby zainteresowane zagadnieniami omawianymi na konferencji.
Nie pobieramy opłat i nie prowadzimy zapisów na konferencję.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 28. Listopad 2023 - 09:31; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Listopad 2023 - 10:46; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka