Jesienne spotkanie przedstawicieli kół naukowych na Filologicznym

Prodziekan ds. Studenckich, dr Grzegorz Kotłowski serdecznie zaprasza na jesienne spotkanie przedstawicieli wszystkich kół naukowych działających na Wydziale Filologicznym. Na spotkaniu dokonany zostanie podział pozostałych środków z puli Parlamentu Studenckiego na działalność kół naukowych.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 października o godzinie 10.30 w Sali Rady Wydziału, która znajduje się obok dziekanatu na parterze w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego, ul. Wita Stwosza 51.

Pieniądze przyznane w marcu powinny zostać wydane w danym roku kalendarzowym, a nie akademickim. W związku z tym, jeśli jakieś koło nie wydało jeszcze przyznanych pieniędzy, nie rozliczyło  ich i nie ma możliwości ich wydania, Prodziekan ds. Studenckich prosi o taką informację, aby wróciły one do puli do podziału dla kół, które jeszcze w tym roku mogą z tych pieniędzy skorzystać. Dotyczy to również indywidualnych projektów studenckich. Pieniędzy nie da się przenieść na kolejny rok, jeśli ich nie wydamy - przepadają. Można natomiast ponownie wystąpić o dofinansowanie w przyszłym roku.

Koła naukowe, które jeszcze planują jakieś wydatki, proszone są o nadsyłanie do pani Jolanty Jeznach preliminarzy, czyli kosztorysów na najbliższe dwa miesiące. Termin do wtorku 24 października do godziny 23.59.

Data publikacji: poniedziałek, 16. Październik 2023 - 09:19; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 16. Październik 2023 - 09:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka