Studenckie Otwarcie Roku

Dziekani wszystkich wydziałów ogłosili już początek roku akademickiego 2023/2024, teraz czas na studentów! Zapraszamy na Studenckie Otwarcie Roku 12 października o 9:00. Weźcie udział w kiermaszu książek, zobaczcie, co możecie robić na UG po zajęciach oraz poznajcie jednostki, które są tu, aby wam pomagać, jak Biuro Karier czy Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego.

12 października na Wydziale Nauk Społecznych w godzinach 9:00–13:00 będziecie mogli zapoznać się z ofertą:

• Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej;
  • Radia UG MORS – Mega Otwarte Radio Studenckie;
  • Akademickiego Centrum Wsparcia Psychologicznego;
  • Centrum Zrównoważonego Rozwoju;
  • Akademickiego Związku Sportowego;
  • Biura Karier;
  • kół naukowych!

Zapraszamy do rejestracji jako sprzedawca na kiermaszu książek:
https://forms.office.com/e/H5Dh16J1eH. Książki na cel charytatywny można zgłaszać mailowo: casid@ug.edu.pl. Podczas wydarzenia nie zabraknie również niespodzianek!

Data publikacji: środa, 11. Październik 2023 - 11:27; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 18. Październik 2023 - 12:20; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka