15. rocznica istnienia Koła Naukowego Mozaika

Studenckie Koło Naukowe Mozaika działające przy Zakładzie Kulturoznawstwa ma już 15 lat. Działalność Koła skupiona jest przede wszystkim na antropologicznym podejściu do świata, szerzeniu wiedzy i zrozumienia dla różnorodności kulturowej, a także na badaniach terenowych (których Koło przeprowadziło już szesnaście w różnych częściach Polski i świata). 25 listopada br. byli i aktualni członkowie grupy spotkali się na obchodach kolejnej rocznicy działalności Koła. Rozmowy dotyczyły przeszłych wydarzeń organizowanych przez Koło, planów na przyszłość oraz wpływu, jaki Koło miało na studentów przez lata. Podczas spotkania przeprowadzona również została aukcja na rzecz fundacji zajmującej się uchodźcami na polsko-białoruskiej granicy.

Wszystkim członkom i opiekunce Mozaiki gratulujemy jubileuszu i wielu kreatywnych pomysłów, które przez te lata wzbogaciły życie studenckie Wydziału Filologicznego.

Więcej informacji działalności Koła Naukowego Mozaika na stronie: https://mozaika.ug.edu.pl/

Data publikacji: środa, 30. Listopad 2022 - 11:39; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: środa, 30. Listopad 2022 - 12:24; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka