Studenci skandynawistyki na Erasmus+ w Rumunii

W dniach 27.10.22 – 01.11.22 grupa czternastu studentów trzeciego roku linii norweskiej pod opieką dr Heleny Garczyńskiej, mgr Sveinunga Fløgstada oraz dr Katarzyny Michniewicz-Veisland z Instytutu Skandynawistyki i Fennistyki wzięła udział w zjeździe w Kluż-Napoka w Rumunii na Uniwersytecie Babes-Bolyai. Tygodniowe zajęcia na tamtejszej uczelni były częścią Blended Intensive Programme, w którym w tym semestrze uczestniczą studenci, a który zakłada zarówno zajęcia online jak i stacjonarne. Interesujący program pobytu, zawierający zarówno elementy naukowe jak i krajoznawcze, umożliwił przede wszystkim wymianę doświadczeń skandynawistycznych w międzynarodowym gronie oraz zawarcie wielu przyjaźni, gdyż w BIP brali udział studenci skandynawistyk z Kluż-Napoka, Kilonii, Pragi oraz Gdańska.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 7. Listopad 2022 - 13:00; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Listopad 2022 - 13:00; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka