Zaproszenie na interdyscyplinarny, ogólnouczelniany wykład monograficzny: Kaszuby i kaszubszczyzna w krajobrazie kulturowym Gdańska.

Ogólnouczelniany wykład monograficzny Kaszuby i kaszubszczyzna w krajobrazie kulturowym Gdańska

Kontynuując cykl wydarzeń Gedania Cassubia Pracownia Badań nad Narracjami Pamięci Pogranicza zaprasza w semestrze zimowym 2018/19 na interdyscyplinarny, ogólnouczelniany wykład monograficzny: Kaszuby i kaszubszczyzna w krajobrazie kulturowym Gdańska.

30 godzin zajęć rozplanowano na 10 spotkań po 3 godziny w poniedziałki w godzinach 17.00-19.15. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek 8 października o godz. 17.00.

Wykład organizowany jest wspólnie z Centrum Języka i Kultury Kaszubskiej UG oraz Instytutem Kaszubskim. Dla gości z zewnątrz kampusu – wstęp wolny.

Załączniki:

Data publikacji: poniedziałek, 8. Październik 2018 - 14:16; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Październik 2018 - 14:17; osoba wprowadzająca: Jan Wit Doroszewski