Studenci Tomasz Droździński i Małgorzata Korzec laureatami konkursu tłumaczeniowego

Studenci Instytutu Rusycystyki i Studiów Wschodnich Tomasz Droździński i Małgorzata Korzec zostali laureatami II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tłumaczeniowego "Przez okular przekładu", organizowanego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski. Tomasz zajął 1 miejsce w obu dostępnych kategoriach - tłumaczenie z języka ukraińskiego i tłumaczenie z języka rosyjskiego, Małgorzata zdobyła 3 miejsce w kategorii tłumaczenie z języka rosyjskiego. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: wtorek, 5. Czerwiec 2018 - 08:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Czerwiec 2018 - 13:10; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka