Oficjalne zakończenie konkursu "Kręć dla UG i wygraj rower"

Za nami oficjalne zakończenie konkursu Kręć dla UG i wygraj rower. 10 czerwca podczas Gdańskiego Pikniku Rowerowego, w imieniu patrona honorowego konkursu – JM Rektora UG prof. dr. hab. Jerzego Piotra Gwizdały nagrody laureatom wręczył Prorektor ds. Studenckich dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. nadzw.

Przypominamy listę zwycięzców i zwyciężczyń:

1. MIROSŁAW GRABOWICZ, pracownik UG – wykręcił 2 523 km
  2. JOANNA PIECHOWIAK, studentka UG – wykręciła 1 952 km
  3. JOANNA KRAJEWSKA, doktorantka UG –  wykręciła 1 138 km.

Dzięki wszystkim aktywnym rowerzystom wykręciliśmy łącznie 26 233 kilometrów dla UG!

Tym samym nasza uczelnia zdobyła drugie miejsce w rywalizacji szkół wyższych w ramach Kręć dla Gdańska - European Cycling Challenge.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Patronem honorowym konkursu i fundatorem nagród jest JM Rektor UG, prof. dr hab. Jerzy Piotr Gwizdała.

Organizator wydarzenia: Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR.

Kręć dla UG 1Kręć dla UG 2Kręć dla UG 3Kręć dla UG 4Kręć dla UG 5Kręć dla UG 6Kręć dla UG 7Kręć dla UG 8Kręć dla UG 9

Data publikacji: poniedziałek, 12. Czerwiec 2017 - 12:23; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Czerwiec 2017 - 12:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka